Лаборант / Старши лаборант

Дата: 26.04.2024

Местоположение: Dupnitsa, Bulgaria, 2600

Компания: Teva Pharmaceuticals

Кои сме ние

Като световен лидер в генеричните лекарства със силно иновативно портфолио, всички сме заедно за по-добро здраве. Тева Фармасютикълс разработва и произвежда лекарства повече от 120 години. Наред с установеното ни присъствие в генеричните лекарства, ние имаме значителни изследвания и дейности, подкрепящи нарастващото ни портфолио от иновативни лекарства и биофармацевтични продукти.
Днес нашето портфолио от около 3600 продукта е сред най-големите от всички фармацевтични компании в света. Близо 200 милиона души в 60 държави всеки ден се възползват от едно от качествените лекарства на Tева. Инвестираме в изследване и разработване на иновативни лекарства, генерични лекарства и биоподобни, продължавайки наследството от повече от век в намирането на нови начини да помогнем на пациентите да подобрят живота си. Това определя нашите ценности като компания и характеризира начина, по който правим бизнес и подход към медицината.
Това определя как правим бизнес и мотивира хиляди служители на Teva по целия свят, всеки ден.
Научете повече на www.tevapharm.com.

В България Тева (позната като Актавис до 2020 г.) е най-големият работодател във фармацевтичната индустрия с близо 1700 служители в двата производствени завода (Дупница и Троян), търговската организация и в редица глобални корпоративни функции, базирани у нас. Ние вярваме, че всеки един от нас трябва да има достъп до качествени лекарства, които помагат за справяне с болестта, борбата с инфекциите или просто поддържат цялостното здраве.
Научете повече на www.teva.bg.

Тева търси да присъедини към своя екип Лаборант в гр. Дупница

Основни отговорности

  • Следи и спазва установените правила за безопасност, както и тези за Добра Лабораторна Практика и Добра Документална практика;
  • Извършва физико-химични анализи на изходни материали, междинни, насипни и крайни продукти;
  • Вземане на проби и извършва анализ на вода – питейна и пречистена;
  • Обработва и документира на време резултати от изпитванията и в съответствие с изискванията на процедурите;
  • Поддържа реда и чистотата на работното място, аналитичната апаратура и лабораторната стъклария.

Основни изисквания

  • Образование – средно-специално в областта на лабораторната практика, както и по специалностите Помощник Фармацевт, Биология или други с разширено изучаване на химия
  • Умения за ефективна и конструктивна работа в екип
  • Аналитично мислене
  • Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения
  • Готовност за работа на смени
  • Английски език на работно ниво се счита за предимство

Ние предлагаме

  • Диференцирано ниво на заплащане и кариерно позициониране в зависимост от професионалните компетенции и опит
  • Специфично обучение, съобразено с отговорностите на длъжността
  • Съвременна работна среда, апаратура и оборудване на световно ниво
  • Дългосрочна заетост и възможности за кариерно развитие
  • Допълнителни придобивки – ваучери за храна, заплащане за сменен режим, допълнително здравно осигуряване, гъвкава придобивка, включваща карти за спорт, допълнително пенсионно осигуряване и др.
  • Осигурен транспорт за работещите на сменен режим за гр. Дупница и близки населени места, гр. Благоевград, гр. Кюстендил, гр. Перник, гр. Радомир

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.

Вече работите в Тева?

Ако сте настоящ служител на Тева, моля, кандидатствайте директно на вътрешния кариерен сайт, който е достъпен през ""Employee Central"". По този начин кандидатурата Ви ще бъде разгледана с приоритет. Ще откриете и възможности, които са отворени само за служителите на Тева. Използвайте следния линк за търсене и кандидатстване: Internal Career Site

*Вътрешният кариерен сайт е достъпен и от домашната Ви мрежа. Ако имате проблеми с достъпа до Вашия акаунт в ЕС, моля, свържете се с местния специалист от отдел Човешки ресурси или ИТ партньор.

Ангажимент за еднакви възможности за работа

Teva Pharmaceuticals не разграничава служителите при наемане на работа. Глобалната политика на Тева е да се осигурят равни възможности за заетост без значение от възраст, раса, вероизповедание, цвят, религия, пол, инвалидност, бременност, медицинското състояние, сексуалната ориентация, полова идентичност, полова принадлежност, етнически произход или законно признат статут, който има право на закрила съгласно местното законодателство.