Medical Consultant

Date: Feb 12, 2019

Location: Warsaw, PL, 02-803

Company: Teva Pharmaceuticals

Opis stanowiska

Dział: POZ
Miejsce pracy: Zielona Góra, Żagań, Lubin

Umowa na zastępstwo

Opis stanowiska:

Teva jest wiodącą na świecie firmą farmaceutyczną. Należy do pierwszej dziesiątki firm farmaceutycznych świata. W 60 krajach świata, 73 fabryki Teva produkują ponad 70 miliardów tabletek rocznie. Firma koncentruje się na zwiększaniu dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej poprzez rozwój, produkcję i wprowadzanie do obrotu leków generycznych, innowacyjnych, specjalistycznych i substancji czynnych - w przystępnych cenach.  Teva w Polsce jest trzecią firmą na rynku, pod względem wielkości sprzedaży leków do pacjenta. W zakładzie produkcyjnym w Krakowie, Teva wytwarza 4 miliardy tabletek rocznie, z czego 65% trafia na eksport. Teva w Polsce zapewnia pacjentom szeroką ofertę ponad 500 preparatów, będąc jednocześnie drugim pod względem liczby opakowań dostawcą leków.  Teva posiada w swoim portfolio antybiotyki, leki stosowane w cukrzycy, osteoporozie, zaburzeniach ośrodkowego układu nerwowego, chorobach urologicznych,  serca, układu oddechowego, transplantologii i leczeniu nowotworów. Teva jest też wiodącym dostawcą produktów dostępnych bez recepty w tym takich marek jak Hepatil, Flegamina, Vibovit czy Aviomarin oraz w ramach partnerstwa biznesowego marki Vicks.

W chwili obecnej, do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie zaangażowana w promowanie aktualnego portfela produktów wśród lekarzy POZ oraz specjalistów.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało (między innymi):

  • promowanie preparatów firmy wśród lekarzy POZ oraz kardiologów
  • skuteczna realizacja strategii marketingowej
  • budowanie relacji z lekarzami i farmaceutami
  • realizacja założonych celów

    Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Konsultanta Medycznego
  • doświadczenie w pracy z lekarzami POZ oraz kardiologami – mile widziane
  • wysokie standardy etyczne
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • chęci ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • ważnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office

    Oferujemy:

    W zamian oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Function

Sales

Sub Function

Medical Representation

Teva’s Equal Employment Opportunity Commitment

Teva Pharmaceuticals is committed to equal opportunity in employment. It is Teva's global policy that equal employment opportunity be provided without regard to age, race, creed, color, religion, sex, disability, pregnancy, medical condition, sexual orientation, gender identity or expression, ancestry, veteran status, national or ethnic origin or any other legally recognized status entitled to protection under applicable laws.

tutaj