Munkavédelmi szakértő

Dátum: 2024. szept. 4.

Hely: Sajobabony, Hungary, 3792

Vállalat: Teva Pharmaceuticals

Céginformáció

A TAPI  a hatóanyaggyártás (API) vezető nemzetközi beszállítója. Az iparág legszélesebb portfóliójával rendelkezünk, amely több mint 350 API terméket tartalmaz. A világ vezető API beszállítójaként támogatjuk a top 50 globális gyógyszeripari vállalat 80%-át. Büszkék vagyunk több, mint 80 éves múltunkra a generikus API üzletágban, és arra, hogy az egyik legmegbízhatóbb API beszállítónak tartanak bennünket. Tapasztalatunk, szakértelmünk, technológiáink és kivételes ügyfélszolgálatunk lehetővé teszik számunkra, hogy az iparág élén járjunk.
Sikerünk kulcsa a munkatársainkban rejlik. Az izraeli központú TAPI több, mint 4000 szakembert foglalkoztat 14 telephelyen világszerte. Csúcstechnológiájú gyártóüzemeink Olaszországban, Magyarországon, Csehországban, Horvátországban, Izraelben, Mexikóban és Indiában találhatóak. Jelentős K+F befektetéseinkkel lehetővé tesszük az új termékek időben történő bevezetését a piacra.

Munkavégzés célja:

A fenntartható EHS kultúra biztosítása és folyamatos fejlesztése a munkavállalók biztonságának és egészségének, valamint a környezet védelmének érdekében, a Teva Gyógyszergyár Zrt. szabályszerű, biztonságos és versenyképes működésének és üzleti hatékonyságának megteremtéséhez.

Feladatok:

  • A jogszabályi és a Teva Globális EHS-előírásoknak való megfelelés biztosítása, ehhez kapcsolódóan az EHS eljárások, irányelvek, szabályzatok készítése, napra készen tartása, események kivizsgálása, gyökérokok meghatározása, javító-megelőző intézkedések teljesítésének felügyelete, végrehajtásuk irányítása.
  • Az EHS kockázatok azonosítása és a proaktív kockázatcsökkentés meghatározása, kezelése a projektmérnök csapat közreműködésével. Annak biztosítása, hogy a beruházásokat, a folyamatok, berendezések és rendszerek módosításait mind a tervezés, mind a megvalósítás során a vonatkozó EHS-követelményekkel és a cGMP-vel (helyes gyártási gyakorlattal) összhangban hajtsák végre.
  • Munkaengedélyezési eljárás lefolytatása a nem rutinszerű tevékenységek esetében mind a Teva, mind a vállalkozók alkalmazottai vonatkozásában.
  • Éves EHS-terv kidolgozása és végrehajtása a telephely vezetésével és a debreceni EHS-csapattal együttműködve.
  • KPI-k (kulcs teljesítménymutatók) figyelemmel kísérése, elemzése és megosztása.
  • A jogszabályok és a TEVA EHS követelményeihez igazodó képzési programok kidolgozása, fenntartása, végrehajtása, oktatások tartása.
  • Auditok (külső, belső), szemlék, hatósági ellenőrzéseken való részvétel, valamint a felkészülés koordinálása, irányítása.
  • Folyamatos EHS-fejlesztés ösztönzése, a környezeti lábnyom és az EHS-költségek csökkentését célzó projektek ösztönzése, a versenyképesség fenntartható módon történő növelése érdekében.

Elvárások:

  • Munkavédelmi mérnök, szakmérnök, szakember végzettség.
  • Munkavédelmi területen szerzett 3-5 év tapasztalat ipari, termelési területen.
  • Több mint 3 éves szakmai tapasztalat a vállalkozók kezelése és a magas kockázatú munkák engedélyezése terén
  • Komplex kockázatértékelések elvégzésében szerzett gyakorlati tapasztalat.
  • A nemzeti hatályos és tervezett jogszabályok, valamint szabványok ismerete.
  • Aktív, min. középszintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi / ipar-higiéniai / ergonómiai / környezetvédelmi / folyamatbiztonsági / vegyész / vegyészmérnöki végzettség.
  • Gyógyszeripari, vegyipari tapasztalat.
  • Az OPEX / LEAN elvek és eszközök alapvető ismerete.
  • Ügyfélközpontúság és a tervek hozzáigazításának képessége az ügyfelek változó igényeihez.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere.
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer.
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ön már a Tevánál dolgozik?

Ha Ön jelenleg a Teva alkalmazottja, kérjük, alkalmazza a „Employee Central” belső karrieroldalát. Ily módon az Ön kérelme elsőbbséget élvez. Ön is látni fogja a lehetőségeket, amelyek kizárólag a Teva alkalmazottai számára nyitottak. A következő link használatával keresheti és alkalmazhatja: Internal Career Site

* A belső pályaválasztási oldal az otthoni hálózatról is elérhető. Ha problémája van az EC-fiókjának elérésével, forduljon a helyi HR / IT-partnerhez.

Teva foglalkoztatásbeli esélyegyenlőségi kötelezettségvállalása

A Teva Gyógyszergyár Zrt. elkötelezett az esélyegyenlőség iránt. A Teva globális politikájának megfelelően egyenlő foglalkoztatási lehetőségeket biztosít életkor, faj, szín, vallás, nem, fogyatékosság, terhesség, egészségügyi állapot, szexuális irányultság, nemi identitás vagy kifejezés, származás, nemzeti vagy etnikai hovatartozás vagy bármely más jogilag elismert jogszabályok által védett jogállásra való tekintet nélkül.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. a munkakör betöltésére irányuló ajánlatát megelőzően a munkakörnek és a jogszabályoknak megfelelő ellenőrzést végez. Az ellenőrzésről további információ elérhető a Teva Gyógyszergyár Zrt. honlapján közzétett adatkezelési tájékoztatóban, valamint az ellenőrzési folyamat megkezdése előtt külön tájékoztatja Önt a Teva Gyógyszergyár Zrt. az ellenőrzés körülményeiről.