Nahrávání...

Obchodní reprezentant - BU Generics Ústecký kraj

Datum: 3.4.2021

Místo: Prague, CZ, 180 00

Firma: Teva Pharmaceuticals

Informace o společnosti

Společnost Teva je světovým lídrem ve farmaceutickém průmyslu a největší světový výrobce generických léčiv, který se zavázal zlepšovat zdraví a zvyšovat přístup ke kvalitním zdravotnickým řešením na celém světě. Jádrem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci a kolegové ve více než 80 zemích, kteří poskytují největší světovou „lékárničku“ 200 milionům pacientů každý den. Nabízíme jedinečné rozmanité portfolio produktů a řešení pro pacienty. Neustále vyvíjíme řešení orientovaná na pacienta a naše podnikání v oblasti generických i specializovaných léčiv významně roste prostřednictvím investic do výzkumu a vývoje, marketingu, rozvoje podnikání a inovací. Takto zlepšujeme zdraví a umožňujeme lidem žít lépe a zdravěji. Připojte se k nám!

Náplň práce

• Plánování a organizování prodejních návštěv ve svěřené oblasti

• Analýza potřeb zákazníků a její využití k dosažení prodejních cílů

• Reportování a zpracovávání prodejních analýz vlastního regionu

• Organizování cílených aktivit v terénu, které vedou ke zvýšení povědomí o produktu a společnosti

• Vyhodnocování efektivity marketingových kampaní i aktivit konkurence

• Průběžné prohlubování odbornosti a znalostí produktu

Lokalita svěřené oblasti:

• Chomutov

• Litoměřice

• Louny

• Most

Kvalifikace

• Min. SŠ vzdělání

• Předchozí zkušenosti na pozici obchodního zástupce/reprezentanta v terénu

• Praxe ve farmacii na pozici Sales Representative výhodou

• Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word)

• Řidičský průkaz sk. B

• Znalost AJ výhodou

• Flexibilita, sebevědomí, důslednost

• Organizační a vyjednávací dovednosti

• Pozitivní přístup k práci

• Komunikativní, asertivní a empatické jednání

• Samostatnost a chuť se do toho s námi pustit

Nabízíme

• Velmi dobré finanční ohodnocení včetně motivujících bonusů

• Služební automobil a telefon k pracovním i k soukromým účelům

• 5 týdnů dovolené, 3 dny sick-days ročně

• Benefitní program Cafeterie ve výši 10 tis. Kč ročně

• Příspěvek na penzijní a životní připojištění a další benefity

Kategorizace

Sales

Dílčí funkce

Medical Representation

Reporty pro

In process of validation

"Už pracuje @TEVA?"

Pokud jste současným zaměstnancem společnosti Teva, použijte prosím interní stránky kariéry dostupné v Centru zaměstnanců. Tímto způsobem bude vaše aplikace zpracována s prioritou. Budete také moci vidět příležitosti, které jsou otevřeny výhradně zaměstnancům společnosti Teva. Použijte následující odkaz pro vyhledávání a použití: Internal Career Site

* Interní webová stránka je dostupná také z vaší domácí sítě. Máte-li potíže s přístupem k účtu ES, obraťte se na místního partnera v oblasti lidských zdrojů a IT.

Závazek společnosti Teva k rovným příležitostem

Společnost Teva se zavázala k rovným příležitostem v zaměstnání. Globální politikou společnosti Teva je poskytovat stejné pracovní příležitosti bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu pleti, náboženství, pohlaví, zdravotní postižení, těhotenství, zdravotní stav, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, rodinný původ, národní či etnický původ nebo jakýkoli jiný právně uznaný status, který má nárok na ochranu podle platných zákonů.