Loading...

MS&T Specialista

Date: Feb 23, 2021

Location: Opava, CZ, 74770

Company: Teva Pharmaceuticals

Informace o společnosti

Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Opava se může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě, globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva a výrobou účinných látek.

Náplň práce:

Účast na transferových aktivitách a s tím spojené koordinace technologického transferu
Zavádění nových technologií a zařízení
• Participace na procesu průběžného zvyšování robustnosti
• Spolupráce s ostatnimi útvary podniku
• Vzdělávání a doplňování odborných znalostí

Požadujeme:

• VŠ vzdělání - chemické,farmaceutické, chemicko -technologické
• Znalost práce s PC – MS Office
• Znalost AJ
• Znalost procesů ve farmaceutické výrobě

Nabízíme:
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny volno na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Roční bonusy
  • Systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
  • Nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
"Už pracujete @TEVA?"

Pokud jste současným zaměstnancem společnosti Teva, použijte prosím interní stránky kariéry dostupné v Centru zaměstnanců. Tímto způsobem bude vaše aplikace zpracována s prioritou. Budete také moci vidět příležitosti, které jsou otevřeny výhradně zaměstnancům společnosti Teva. Použijte následující odkaz pro vyhledávání a použití: Internal Career Site

 Interní webová stránka je dostupná také z vaší domácí sítě. Máte-li potíže s přístupem k účtu ES, obraťte se na místního partnera v oblasti lidských zdrojů a IT.

Závazek společnosti Teva k rovným příležitostem

Společnost Teva se zavázala k rovným příležitostem v zaměstnání. Globální politikou společnosti Teva je poskytovat stejné pracovní příležitosti bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu pleti, náboženství, pohlaví, zdravotní postižení, těhotenství, zdravotní stav, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, rodinný původ, národní či etnický původ nebo jakýkoli jiný právně uznaný status, který má nárok na ochranu podle platných zákonů.