Młodszy Operator Urządzeń

Data: 2019-07-10

Lokalizacja: Krakow, PL, 31-546

Firma: Teva Pharmaceuticals

Informacje o firmie

Teva jest wiodącą na świecie firmą farmaceutyczną.Należy do pierwszej dziesiątki firm farmaceutycznych świata. W 60 krajach świata, 73 fabryki Teva produkują ponad 70 miliardów tabletek rocznie. Firma koncentruje się na zwiększaniu dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej poprzez rozwój, produkcję i wprowadzanie do obrotu leków generycznych, innowacyjnych, specjalistycznych i substancji czynnych - w przystępnych cenach.Teva w Polsce jest trzecią firmą na rynku, pod względem wielkości sprzedaży leków do pacjenta. W zakładzie produkcyjnym w Krakowie,Teva wytwarza 4 miliardy tabletek rocznie, z czego 65% trafia na eksport.Teva w Polsce zapewnia pacjentom szeroką ofertę ponad 500 preparatów, będąc jednocześnie drugim pod względem liczby opakowań dostawcą leków. Teva posiada w swoim portfolio antybiotyki, leki stosowane w cukrzycy, osteoporozie, zaburzeniach ośrodkowego układu nerwowego, chorobach urologicznych, serca,układu oddechowego, transplantologii i leczeniu nowotworów.Teva jest też wiodącym dostawcą produktów dostępnych bez recepty w tym takich marek jak Hepatil,Flegamina,Vibovit czy Aviomarin oraz w ramach partnerstwa biznesowego marki Vicks.

Lokalizacja

Kraków

Opis stanowiska

• Ustawianie parametrów, obsługa, nadzór oraz kontrola pracy maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami i procedurami

• Przygotowanie materiałów produkcyjnych do procesu, załadunek i przeładunek pomiędzy urządzeniami

• Prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją (np. raporty, protokoły) w celu zapewnienia pożądanej jakości produktu

• Usuwanie i zapobieganie awariom poprzez konserwację, przeglądy oraz zgłaszanie pomysłów racjonalizatorskich

• Znajomość i realizacja planów produkcyjnych, przestrzeganie procedur, norm i parametrów niezbędnych do prowadzenia procesu

• Współtworzenie bezpiecznego środowiska pracy poprzez przestrzeganie procedur oraz zasad BHP.

• Zapewnienie porządku i higieny w powierzonym rejonie, realizacja planów higieny pomieszczeń i urządzeń, utrzymanie wysokiego poziomu higieny osobistej

• Systematyczne podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz dzielenie się wiedzą i nabytymi umiejętnościami z innymi pracownikami

• Ciągłe podnoszenie efektywności pracy swojego obszaru

Wymagania

• Chęć do pracy w systemie zmianowym

• Dokładność i sumienność

• Uczciwość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku może być dodatkowym atutem

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę w zakładzie o dogodnej lokalizacji

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

• Najwyższe standardy bezpieczeństwa

• Rozbudowany program szkoleniowy, prowadzony przez najlepszych specjalistów

• Pakiet benefitów obejmujący między innymi darmową opiekę medyczną, kartę benefit, przyzakładową stołówkę, system bonusowy, program emerytalny, darmowy parking i wiele innych

Polityka rónych szans w zatrudnieniu

Teva  jest pracodawcą realizującym politykę równych szans w zatrudnieniu. Globalną polityką Teva jest zapewnienie równych szans zatrudnienia bez względu na wiek, rasę, wyznanie, kolor skóry, religię, płeć, niepełnosprawność, ciążę, stan zdrowia, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, pochodzenie przodków, pochodzenie narodowe lub etniczne lub ze względu na jakikolwiek inny prawnie uznany status uprawniony do ochrony na mocy obowiązujących przepisów.