Ładowanie...

Quality Head - Deputy

Data: 2021-11-22

Lokalizacja: Kraków, PL, 31-546

Firma: Teva Pharmaceuticals

Informacje o firmie

Jesteśmy globalnym liderem rynku farmaceutycznego, który buduje swoją pozycję poprzez synergie oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.
Oferujemy opiekę zdrowotną i dostęp do leczenia milionom ludzi na całym świecie.
Zwiększając globalny zasięg oraz skalę  działań, nieustannie potwierdzamy nasze zobowiązanie, aby stawiać pacjentów w samym centrum naszej uwagi.
W Teva zmieniamy dni pacjentów  na lepsze.
Praca w wyjątkowej, międzynarodowej firmie, jaką jest Teva, umożliwi Ci rozwój,  poznanie nowych obszarów biznesowych, kultur i technologii.
Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju wewnątrz firmy!
Rozpocznij z nami podróż, która odmieni Twoje życie!

Zadania i obowiązki

  • Nadzór nad podległym Zespołem
  • Zatwierdzanie harmonogramów i raportów PQR, EI, NSA
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wsparcie innych obszarów firmy w realizowanych zadaniach i projektach
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją  projektów GxP, optymalizacyjnych
  • Ocena zgodności z korporacyjnymi standardami Teva
  • Zatwierdzanie dokumentacji walidacyjnej, systemowej
  • Zatwierdzanie procedur systemowych
  • Prowadzenie szkoleń
  • Harmonogramowanie i raportowanie wskaźników efektywności
  • Nadzór nad rocznym planem szkoleń GxP
  • Nadzór nad procesem kontroli zmian, RAMP, HACCP
  • Reprezentowanie firmy podczas inspekcji rządowych, audytów korporacyjnych
  • Nadzór nad realizacją zaleceń po audytach i inspekcjach
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Ciągłe doskonalenie procesów/systemów
  • Opiniowanie projektów inwestycyjnych pod kątem zgodności z GxP
  • Znajomość Prawa Farmaceutycznego i wytycznych GMP

Wymagane doświadczenie i umiejętności

  • Minimum 6 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem w firmie farmaceutycznej
  • Doświadczenie w obszarze produkcji, kontroli jakości
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Współpraca z zespołem korporacyjnym
  • Znajomość zagadnień i metod OPEX, technik lean
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość systemów SAP, TrackWise, EDMS
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy w tym umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na klienta
  • Umiejętność interpretowania i wdrażania przepisów prawa do organizacji firmy
  • Umiejętność optymalizacji procesów przy utrzymaniu zgodności z przepisami prawa i GMP

Oferujemy

  • Sponsorowany pakiet usług medycznych (wraz ze stomatologiem) w przyzakładowej przychodni medycznej LuxMed
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (karty Multisport, pomoc na cele mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi, zajęcia w pobliskiej siłowni etc.)
  • Pakiet „Pogodna jesień” z myślą o przyszłości od 13 miesiąca zatrudnienia
  • Program ubezpieczeń grupowych dla pracowników w PZU Pomoc
  • Dofinansowanie obiadów
  • Owocowe wtorki
  • Nagroda świąteczno-noworoczna

Jesteś pracownikiem TEVA?

Jesteś pracownikiem TEVA? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem TEVA, prosimy o aplikowanie za pośrednictwem wewnętrznej strony poświęconej karierze zawodowej, dostępnej w Employee Central. W ten sposób Twoja aplikacja będzie traktowana priorytetowo. Będziesz mogł również zobaczyć stanowiska, które są dostępne wyłącznie dla pracowników TEVA. Użyj poniższego linku, aby wyszukać dostępne stanowiska oraz zaaplikować: Internal Career Site

*Wewnętrzna strona poświecona karierze jest również dostępna poprzez sieć domową. Jeśli masz problemy z dostępem do konta EC, skontaktuj sie z lokalnym działem HR/IT.

Zobowiązanie na rzecz zapewnienia równych szans zatrudnienia w Teva

Teva zobowiązuje się do zapewniania równych szans zatrudnienia. Globalna polityka Teva zapewnia równe szanse zatrudniania bez względu na wiek, rasę, wyznanie, kolor skóry, religię, płeć, niepełnosprawność, ciążę, stan zdrowia, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie, narodowość i pochodzenie etniczne czy też jakikolwiek inny prawnie uznawalny status, który podlega ochronie według obowiązującego prawa.