Minőségellenőrző analitikus

Dátum: 2024. ápr. 26.

Hely: Debrecen, Hungary, 4042

Vállalat: Teva Pharmaceuticals

Céginformáció

A Teva a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó vállalata, amely több mint 100 éves tapasztalatával fejleszti, gyártja és értékesíti kiemelkedő minőségű termékeit. 25 éve vagyunk jelen Magyarországon a hazai gyógyszerpiac egyik vezető nagyvállalataként.
Olyan lelkes és elkötelezett munkatársakat keresünk több mint 1800 fős csapatunkba, akik szívesen dolgoznának egy innovatív és stabil iparágban, egy olyan nemzetközi, de a magyar piachoz szorosan kötődő vállalat kötelékében, amely versenyképes bérezési és juttatási rendszert, kiemelkedő képzési és továbbfejlődési lehetőségeket, valamint kellemes és sokszínű munkahelyi légkört kínál.
Legyen Ön is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és magas szintű szakmai munkát végez!
Legyen Ön is a Teva történetének része! Várjuk!

Feladatok

  • Minőségellenőrző vizsgálatok végzése, felügyelete
  • Vizsgálati minták minősítése
  • Műszerek kezelése
  • Minőségellenőrzési dokumentációk készítése, dokumentációk karbantartása
  • Hazai és külföldi hatósági inspekciók, vevői auditok előkészítése
  • SOP-k, kezelési utasítások készítése
  • Közreműködés hatósági kérdések megválaszolásában
  • Üzemekkel való szoros kapcsolattartás

Elvárások

  • Vegyész MSc vagy vegyészmérnök MSc végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Analitikai szakmérnöki végzettség, PhD fokozat
  • Felsőfokú angol nyelvismeret, szakfordítói képesítés

Amit kínálunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ön már a Tevánál dolgozik?

Ha Ön jelenleg a Teva alkalmazottja, kérjük, alkalmazza a „Employee Central” belső karrieroldalát. Ily módon az Ön kérelme elsőbbséget élvez. Ön is látni fogja a lehetőségeket, amelyek kizárólag a Teva alkalmazottai számára nyitottak. A következő link használatával keresheti és alkalmazhatja: Internal Career Site

* A belső pályaválasztási oldal az otthoni hálózatról is elérhető. Ha problémája van az EC-fiókjának elérésével, forduljon a helyi HR / IT-partnerhez.

Teva foglalkoztatásbeli esélyegyenlőségi kötelezettségvállalása

A Teva Gyógyszergyár Zrt. elkötelezett az esélyegyenlőség iránt. A Teva globális politikájának megfelelően egyenlő foglalkoztatási lehetőségeket biztosít életkor, faj, szín, vallás, nem, fogyatékosság, terhesség, egészségügyi állapot, szexuális irányultság, nemi identitás vagy kifejezés, származás, nemzeti vagy etnikai hovatartozás vagy bármely más jogilag elismert jogszabályok által védett jogállásra való tekintet nélkül.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. a munkakör betöltésére irányuló ajánlatát megelőzően a munkakörnek és a jogszabályoknak megfelelő ellenőrzést végez. Az ellenőrzésről további információ elérhető a Teva Gyógyszergyár Zrt. honlapján közzétett adatkezelési tájékoztatóban, valamint az ellenőrzési folyamat megkezdése előtt külön tájékoztatja Önt a Teva Gyógyszergyár Zrt. az ellenőrzés körülményeiről.