SC Analyst II - 7137

Date: Jan 12, 2019

Location: Budapest, HU, 1134

Company: Teva Pharmaceuticals

Gödöllő/Budapest

Teva logisztikai központ

Logisztikai Elemző

munkatársat keres

Céginformáció

A Teva a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó vállalata, amely több mint 100 éves tapasztalatával fejleszti, gyártja és értékesíti kiemelkedő minőségű termékeit. 25 éve vagyunk jelen Magyarországon a hazai gyógyszerpiac egyik vezető nagyvállalataként.

Olyan lelkes és elkötelezett munkatársakat keresünk több mint 1800 fős csapatunkba, akik szívesen dolgoznának egy innovatív és stabil iparágban, egy olyan nemzetközi, de a magyar piachoz szorosan kötődő vállalat kötelékében, amely versenyképes bérezési és juttatási rendszert, kiemelkedő képzési és továbbfejlődési lehetőségeket, valamint kellemes és sokszínű munkahelyi légkört kínál.

Légy Te is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és magas szintű szakmai munkát végez!

Légy Te is a TEVA történetének része! Várunk!

Feladatok:

  • Előrejelzések, eredmények prezentációkra való előkészítése
  • Folyamatábrák, prezentációk készítése
  • Üzleti folyamatok változásainak hatáselemzése
  • Logisztikai mutatószámok rendszeres előállítása és elemzése
  • Logisztikai költségek nyomon követése és értékelése
  • Logisztikai rendszerekből adatbányászat, az adatok elemzésével és ezekből statisztikák, riportok készítésével a döntés előkészítés támogatása
  • Adatbázisok folyamatos karbantartása és pontos nyilvántartása
  • Termékszintű és ügyfélszintű tervező file-ok folyamatos frissítése, fejlesztése, előkészítése a forecast / budget időszakra

Elvárásaink:

  • Felsőfokú (közgazdasági / informatikai /pénzügyi) végzettség
  • Statisztikai, üzleti, logisztikai kimutatások készítésében és elemzésében minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló elemző készség
  • Üzleti szemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, határidőre teljesítő munkavégzés
  • Önálló, magabiztos munkavégzés
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Excel, PowerPoint, Visio, Access előny)
  • Magabiztosan használja az angol nyelvet mind írásban és szóban

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem