Računovođa (m/ž)

Date: Dec 7, 2018

Location: Zagreb, HR, 10000

Company: Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

Profil kompanije

O PLIVI

Utemeljena prije 96 godina, davne 1921., PLIVA je danas vodeća farmaceutska kompanija u Hrvatskoj i bitna sastavnica Teva grupe, jedne od najvećih globalnih farmaceutskih kompanija. PLIVA HRVATSKA je društvo s ograničenom odgovornošću i članica je Teva grupe od 2008. godine. Snaga kompanije leži u bogatstvu različitosti, iznimnoj stručnosti zaposlenika i njihovoj predanosti ostvarenju poslovnih ciljeva. PLIVIN je uspjeh njihova zasluga već generacijama. PLIVIN Centar financijskih aktivnosti (Finance Shared Service Center) u Zagrebu osnovan je 2013. godine.

O Tevi

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NASDAQ: TEVA) je globalna farmaceutska kompanija specijalizirana za razvoj, proizvodnju i prodaju generičkih i inovativnih lijekova i aktivnih farmaceutskih supstancija. Teva je jedna od vodećih farmaceutskih kompanija čije proizvode koristi 200 milijuna ljudi na 100 tržišta diljem svijeta, svakoga dana.

Opis posla

  • kontrola ispravnosti računovodstvenih dokumenata
  • pravovremena i točna obrada, te knjiženje računa dobavljača
  • plaćanje dobavljačima
  • provođenje aktivnosti zatvaranja perioda
  • provjera i usklađivanje pozicija računovodstvenih izvještaja
  • predlaganje i implementaciju novih te unapređenje postojećih računovodstvenih procesa
  • sudjelovanje na projektima
  • komunikacija s internim korisnicima i dobavljačima

Uvjeti

  • posjedovanje relevantnog radnog iskustva na računovodstvenim poslovima
  • odlično znanje engleskog jezika
  • poznavanje MS Office alata
  • točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost radu u internacionalnom okruženju
  • poželjno poznavanje rada u SAP-u i/ili Oracle-u

Function

Finance

Sub Function

Finance Operations

Teva’s Equal Employment Opportunity Commitment

Teva Pharmaceuticals is committed to equal opportunity in employment. It is Teva's global policy that equal employment opportunity be provided without regard to age, race, creed, color, religion, sex, disability, pregnancy, medical condition, sexual orientation, gender identity or expression, ancestry, veteran status, national or ethnic origin or any other legally recognized status entitled to protection under applicable laws.