Operater u sterilnoj proizvodnji (m/ž)

Date:  Apr 15, 2024
Location:

Zagreb, Croatia, 10000

Company:  Teva Pharmaceuticals
Job Id:  47253

Tko smo mi?

Teva je globalni farmaceutski lider i najveći proizvođač generičkih lijekova na svijetu, posvećen poboljšanju zdravlja i povećanju pristupa kvalitetnim zdravstvenim rješenjima širom svijeta. Naši su zaposlenici u središtu našeg uspjeha, s kolegama u preko 80 zemalja koji svakodnevno dostavljaju najveći svjetski portfelj lijekova za 200 milijuna ljudi. Nudimo jedinstveno raznolik portfelj proizvoda i rješenja za pacijente kao i novih proizvoda u fazama razvoja povezanih s našim glavnim terapijskim područjima. Kontinuirano razvijamo rješenja usmjerena na pacijenta i značajno povećavamo naše poslovanje generičkim i specijalnim lijekovima kroz ulaganja u istraživanje i razvoj, marketing, poslovni razvoj i inovacije. Tako poboljšavamo zdravlje i omogućavamo ljudima da žive bolje i zdravije. Pridružite nam se na našem putu rasta!

Postani dio PLIVINOG tima koji je zadužen za proces proizvodnje sterilnih oblika lijekova. Proces proizvodnje sterilnih oblika lijekova je specifičan i zanimljiv jer podrazumijeva rad u čistim prostorima u kojima su strogo kontrolirani mikrobiološki uvjeti.
Rad u sterilnoj proizvodnji je uvijek dinamičan i zanimljiv, a naši djelatnici su educirani stručnjaci za rad na proizvodnim linijama najnovije tehnologije koje prate svjetske industrijske standarde za farmaceutsku proizvodnju.
Sterilna proizvodnja sastoji se od više faza, a zbog novih projekata tražimo pojačanje na različitim fazama.

Vaša zaduženja

Zaposlenici na PRANJU I PRIPREMI ZA STERILIZACIJU odgovorni su za:

-    ručno i strojno pranje suđa, ambalaže, spremnika, opreme koje se koristi u proizvodnji
-    sterilizacija opranog suđa, spremnika, opreme
-    evidenciju provedenih radnih zadataka sukladno procedurama
-    održavanje čistoće i dezinfekcija proizvodnih prostorija u kojima se odvija proces

Zaposlenici na VIZUALNOJ KONTROLI odgovorni su za:

-    ručni pregled proizvoda koji je napunjen u primarnu ambalažu (bočicu, špricu ili karpulu)
-    posluživanje i podešavanje stroja za automatski vizualni pregled proizvoda koji je napunjen u primarnu ambalažu
-    rad na automatiziranim sustavima u skladu sa trenutnim trendovima u farmaceutskoj industriji
-    uzorkovanje i kontrola procesnih parametara tijekom procesa

Zaposlenici na PROCESU IZRADE OTOPINE odgovorni su za:

-    pripremu radnog prostora i opreme koja se koristi u proizvodnom procesu
-    vaganje sirovina te izrada i filtracija injekcijskih (tekućih) otopina i/ili suspenzija
-    praćenje, uzorkovanje i kontrolu procesnih parametara tijekom procesa
-    održavanje čistoće i dezinfekciju proizvodnih prostorija u kojima se odvija proces

Zaposlenici na DOZIRANJU INJEKCIJSKE OTOPINE U PRIMARNU AMBALAŽU odgovorni su za:

-    strojno pranje i priprema kontakte ambalaže u koju se puni proizvod
-    posluživanje i podešavanje stroja za doziranje otopine
-    praćenje, uzorkovanje i kontrola procesnih parametara tijekom procesa

Vaš profil

  • SSS elektrotehničkog, strojarskog, kemijskog, farmaceutskog, prehrambenog, veterinarskog i srodnih usmjerenja, koji onda prema obrazovanju, kvalifikacijama i interesima rade na fazama koje najbolje odgovaraju njihovom profilu
  • poželjno je prethodno radno iskustvo u farmaceutskoj ili srodnim, prerađivačkim industrijama, ali nije uvjet
  • spremnost na rad u 3 smjene, od ponedjeljka do petka

Radite već za Tevu?

Ako ste trenutačni zaposlenik Teva grupe, prijavite se putem interne stranice karijere koja je dostupna na "Employee Central". Na taj način Vaš će se zahtjev tretirati s prioritetom. Također ćete imati prilike vidjeti mogućnosti koje su otvorene isključivo za Teva zaposlenike. Koristite sljedeću vezu za pretraživanje i prijavu: Interna stranica karijere
Interna stranica karijera dostupna je i s Vaše kućne mreže. Ako imate problema s pristupom Vašem EC računu, obratite se svom lokalnom HR / IT partneru.

Tevina posvećenost jednakim mogućnostima zapošljavanja

Teva se zalaže za jednake mogućnosti zapošljavanja. Globalna politika Teva grupe pruža jednake mogućnosti zapošljavanja bez obzira na dob, rasu, vjeroispovijest, boju kože, vjeru, spol, invaliditet, trudnoću, zdravstveno stanje, seksualnu orijentaciju, rodni identitet, porijeklo, braniteljski status, nacionalno ili etničko porijeklo ili bilo koji drugi pravno priznati status koji podliježe zaštiti sukladno važećim zakonodavnim okvirima.