Medical Representative

Date: Mar 14, 2019

Location: Varna, BG, 9000

Company: Teva Pharmaceuticals

Информация за Компанията

Тева Фармасютикълс Индъстрийз Ltd. (NYSE и TASE: TEVA) е глобален лидер в генеричната индустрия, с иновативни терапии в избрани области, включително Централна Нервна Система (CNS,), болка и респираторна област. Ние предлагаме висококачествени генерични продукти и медикаменти в почти всяка терапевтична група, за да посрещнем и отговорим на нуждите на пациентите. Ние имаме установено присъствие в генерични, иновативни продукти, продукти без лекарско предписание (OTC) и активни субстанции (API), надграждайки върху повече от 100-годишно наследство, с напълно интегрирана система за разработка и развитие (R&D), силна производствена база и глобална инфраструктура и мащаб. Стремим се да работим по социално-отговорен и опазващ околната среда начин.  Базирани в Израел, с производствени и разработващи съоръжения в целия свят, ние имаме 45 000 професионалисти, отдадени да подобряват живота на милиони пациенти. Повече информация на www.tevapharm.com.

От август 2016 г. Актавис е част от Тева. В България обединената компания работи с името Актавис и е най-големия работодател във фармацевтичната индустрия. Актавис-компания на Тева- управлява два фармацевтични завода, търговска организация и множество глобални корпоративни функции.

Поради разрастване на екипа, в момента търсим мотивиран професионалист за позицията Медицински представител (временна позиция по заместване) за регион Варна, Шумен, Търговище.

Основна дейност

Генерира продажби на продуктите от портфолиото на Актавис-компания на Тева на пазара на лекарствени средства, с цел изпълнение на плановете за продажби и постигане на поставените цели по отношение на терапевтична група „Неврология, психиатрия и болка“. Осъществява посещения на лекари и аптеки, определени от компанията, а също така отчита тенденциите и резултатите, свързани с продажба на лекарствени средства.

Задължения и отговорности

• Oтговаря за изпълнение на индивидуалния план по продукти в поверения район
• Прилага маркетинговата стратегия и спазва етичните норми на Компанията
• Осъществява контакти с лекари и фармацевти в медицински центрове, болници и аптеки;
• Планира, организира и провежда продуктови презентации
• Събира данни за развитието на пазара по продукти в съответния район

Изисквания за позицията

• Висше медицинско образование – медицина, стоматология или фармация се счита за предимство
• Опит на същата или сходна позиция се счита за предимство
• Готовност за динамична работа и пътуване
• Отлична комуникативност и умения за работа в екип
• Работно ниво на владеене на английски език
• Валидна шофьорска книжка

Ние предлагаме

• Динамична и предизвикателна работна среда във водеща на световно ниво фармацевтична компания
• Конкурентно възнаграждение обвързано с постигнати резултати
• Възможност за кариерно развитие в бързо развиваща се международна компания

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.

Ангажираност на Тева за предоставяне на равни възможности

Teva Pharmaceuticals не разграничава служителите при наемане на работа. Глобалната политика на Тева е да се осигурят равни възможности за заетост без значение от възраст, раса, вероизповедание, цвят, религия, пол, инвалидност, бременност, медицинското състояние, сексуалната ориентация, полова идентичност, полова принадлежност, етнически произход или законно признат статут, който има право на закрила съгласно местното законодателство.