Tervező-elemző

Date: Mar 13, 2019

Location: Debrecen, HU, 4042

Company: Teva Pharmaceuticals

Céginformáció

A Teva a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó vállalata, amely több mint 100 éves tapasztalatával fejleszti, gyártja és értékesíti kiemelkedő minőségű termékeit. 25 éve vagyunk jelen Magyarországon a hazai gyógyszerpiac egyik vezető nagyvállalataként.

Olyan lelkes és elkötelezett munkatársakat keresünk több mint 1800 fős csapatunkba, akik szívesen dolgoznának egy innovatív és stabil iparágban, egy olyan nemzetközi, de a magyar piachoz szorosan kötődő vállalat kötelékében, amely versenyképes bérezési és juttatási rendszert, kiemelkedő képzési és továbbfejlődési lehetőségeket, valamint kellemes és sokszínű munkahelyi légkört kínál.

Légy Te is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és magas szintű szakmai munkát végez!

Légy Te is a TEVA történetének része! Várunk!

Debreceni telephely

 Alapanyaggyártó Igazgatóság, Kutatás-Fejlesztés

munkatársat keres

munkakörbe

Feladatai:

  • Fejlesztési project adatok, időtervek összeállítása, követése és aktualizálása a megfelelő rendszerekben. Jelentések összeállítása. Fejlesztési KPI-ok követése és riportálása.
  • Részvétel az éves K+F terv összeállításában.
  • K+F pénzügyi folyamatok koordinálása és a szükséges riportok összeállítása: P/L, CAPEX, project költségek elszámolása, LBE, inventory, munkaóra és költség elszámolás projectenként
  • Egyéb K+F adatszolgáltatási (pl. KSH) és pénzügyi feladatok teljes körű managelése, eseti lekérdezések, elszámolások, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a global API K+F Planning & Control szervezettel, global projectekben való részvétel, P&C és egyéb global standardok helyi bevezetése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a releváns társterületekkel (Controlling, SC, Beszerzés, Műszaki terület). A közös folyamatok részletes ismerete és szükség szerinti koordinálása.
  • Részvétel a főosztályi szintű projectek megvalósításában (pl. Lean/OPEX, dokumentációs rendszer stb.)

Elvárásaink:

  • Felsőfokú, legalább M.Sc. szintű szakirányú végzettség (vegyészmérnök, vegyész gazdasági ismeretekkel vagy közgazdász ill. MBA gyógyszeripari/project management tapasztalattal, ismeretekkel)
  • Megfelelő szintű informatikai jártasság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pontosság, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló vagy project management területen szerzett tapasztalat illetve képesítés
  • Gyógyszeripari fejlesztési folyamatok ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú informatikai ismeretek, végzettség.

A Teva foglalkoztatásbeli esélyegyenlőségi kötelezettségvállalása

A Teva Gyógyszergyár Zrt. elkötelezett az esélyegyenlőség iránt. A Teva globális politikájának megfelelően egyenlő foglalkoztatási lehetőségeket biztosít életkor, faj,  szín, vallás, nem, fogyatékosság, terhesség, egészségügyi állapot, szexuális irányultság, nemi identitás vagy kifejezés, származás, nemzeti vagy etnikai hovatartozás vagy bármely más jogilag elismert jogszabályok által védett jogállásra való tekintet nélkül.