Villamosmérnök

Date: May 10, 2019

Location: Debrecen, HU, 4042

Company: Teva Pharmaceuticals

Céginformáció

A Teva globális gyógyszerészeti vezető és a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártója, elkötelezett az egészség javítása és a minőségi egészségügyi megoldások világszerte történő elérhetőségének növelése mellett. A vállalat sikereinek középpontjában munkatársaink állnak, akik több mint 80 országban teszik elérhetővé a világ legnagyobb gyógyszerkészletét 200 millió ember számára napról napra.
Egyedülállóan változatos termékportfóliót és megoldásokat kínálunk a betegek számára, és ígéretes utánpótlást építettünk a legfontosabb terápiás területeink köré. Folyamatosan dolgozunk betegközpontú megoldások fejlesztésén, és jelentősen bővítjük mind a generikus, mind pedig a speciális gyógyszerészeti üzletágunkat a kutatás-fejlesztésbe, marketingbe, üzleti fejlesztés és innovációba való befektetésnek köszönhetően. Így javítjuk az egészséget és lehetővé tesszük az emberek számára, hogy jobb, egészségesebb életet éljenek. Csatlakozzon hozzánk a növekedés útján!

Feladatok:

  • Nagyteljesítményű villamos hajtások üzemeltetése
  • Erősáramú villamos berendezések telepítésének, beüzemelésének és karbantartásának műszaki felügyelete
  • Erősáramú villamos berendezések üzemvitelének optimalizálása
  • Villamos területet érintő beruházások előkészítése
  • Beruházások során villamos projektek koordinálása
  • Villamos tervek véleményezése
  • Műszaki ellenőri tevékenység
  • Kapcsolattartás külső cégekkel, kivitelezőkkel és társszervezetekkel
  • Villamos energia felhasználás optimalizálása, energiatakarékossági projektek kezdeményezése

Elvárásaink:

  • Villamosmérnök végzettség erősáramú szakirányon
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, AUTOCAD)
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gyengeáramú ismeretek, tapasztalatok
  • Irányítástechnikai ismeretek
  • Villamos műszaki ellenőri jogosultság.

A Teva foglalkoztatásbeli esélyegyenlőségi kötelezettségvállalása

A Teva Gyógyszergyár Zrt. elkötelezett az esélyegyenlőség iránt. A Teva globális politikájának megfelelően egyenlő foglalkoztatási lehetőségeket biztosít életkor, faj,  szín, vallás, nem, fogyatékosság, terhesség, egészségügyi állapot, szexuális irányultság, nemi identitás vagy kifejezés, származás, nemzeti vagy etnikai hovatartozás vagy bármely más jogilag elismert jogszabályok által védett jogállásra való tekintet nélkül.